E-Ticaret Çözümleri

Internet üzerinden ticaretin yaygınlığı ve gücü artık tartışma götürmez bir konumdadır. Ancak buradaki en önemli husus güvendir. Çoğu kullanıcı alışveriş yapacağı siteye güvenme konusunda kendine dair birçok kritere sahiptir. Ancak internet üzerinde ticaretin inceliklerini bilen kişiler ilk önce söz konusu sitenin altyapısının hangi firmaya ve yazılımcısının kim olduğuna dikkat etmektedir. 

Eticaret sitesinden verim almak için siteye yakışır ve özel bir tasarımın yanı sıra sitenin hızlı ve sorunsuz hizmet vermesi kadar kullanıcı dostu olması ve teknolojiye ayak uydurması da çok önemlidir. Bu hususları göz önünde bulundurarak Ekin Web Yazılım, E-ticaret yazılımlarımız ile müşterilerilerimize farklı amaç ve kullanımlara yönelik eticaret çözümleri sunmaktayız. 
www.hediyeistanbul.com Hediye sitesi ve 1940 yılından beri ayakkabıcılık sekterinde hizmet veren Bostancı merkezdeki, www.kentayakkabi.com 

Dernek Web Sitesi
Vakıf, Meslek Dernekleri, Köy Dernekleri için geliştirilen dernek sitesi ile kolayca üye takibi, kasa ve üye aidatları takibini yapabilirsiniz. 

İhale, Hizmet ve İş, Firma Rehberi Sitesi
İhale Ve Hizmet sektörüne göre yapılan sitede ilan ekleyip firmalardan teklif alınabiliyor.